Czarni Bytom powalczą o medale w Chinach i Czechach. Przed judokami kolejny międzynarodowy weekend
Zawodnicy klubu GKS Czarni Bytom po raz kolejny staną przed szansą na sukces na międzynarodowych matach. Przed reprezentantami bytomskiego klubu intensywny weekend pełen sportowych emocji. Judocy będą rywalizować podczas prestiżowych zawodów Grand Prix w chińskim Qingdao oraz European Open w czeskiej Pradze.
W zawodach Grand Prix w Qingdao wystartuje troje reprezentantów Czarnych Bytom. W kategorii do 48 kilogramów o jak najlepszy wynik powalczy Wiktoria Ślązok. W wadze do 63 kilogramów zobaczymy Natalię Kropską, natomiast w kategorii do 73 kilogramów na tatami zaprezentuje się Wiktor Mrówczyński.
Równolegle rywalizacja będzie toczyć się podczas European Open w Pradze. W stolicy Czech barw bytomskiego klubu bronić będą Julia Bulanda w kategorii do 57 kilogramów oraz Mateusz Fityka w wadze do 66 kilogramów.
Dla zawodników będą to kolejne ważne starty w międzynarodowym kalendarzu, dające możliwość zdobycia cennych punktów rankingowych oraz doświadczenia w rywalizacji z czołowymi judokami z całego świata.
Przedstawiciele Czarnych Bytom liczą na udane występy swoich zawodników i kolejne sukcesy, które potwierdzą wysoką pozycję klubu na krajowej i międzynarodowej scenie judo.Trzymamy kciuki za reprezentantów Bytomia i życzymy im powodzenia na matach w Qingdao i Pradze.

zdjecia: GKS Czarni Bytom