GKS Czarni Bytom ruszają po sukcesy w Pucharze Europy Kadetów w Bielsku-Białej
W najbliższy weekend oczy kibiców judo zwrócone będą na Bielsko-Białą, gdzie odbędzie się Puchar Europy Kadetów. Do rywalizacji stanie aż 756 zawodników z Europy, Azji, Australii oraz Ameryki Północnej. Turniej zapowiada się niezwykle emocjonująco i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń tej części sezonu.
Barw klubu Czarni Bytom bronić będzie silna dziewięcioosobowa reprezentacja. Wśród chłopców wystąpią Dawid Bąkowicz w kategorii do 55 kilogramów, Dominik Kuchna do 60 kilogramów, Michał Małota do 66 kilogramów oraz Daniel Misztal do 73 kilogramów.
W rywalizacji dziewcząt zobaczymy Zuzannę Krużę w kategorii do 48 kilogramów, Maję Komander do 52 kilogramów, Lenę Baranowską do 57 kilogramów, Lenę Krawczyk do 63 kilogramów oraz Martę Poznańską w kategorii powyżej 70 kilogramów.
Dla młodych zawodników będzie to okazja do zdobycia cennego doświadczenia na arenie międzynarodowej oraz sprawdzenia swoich umiejętności w starciu z najlepszymi judokami z wielu krajów świata.
Cały klub oraz kibice mocno trzymają kciuki za udane walki i jak najlepsze wyniki reprezentantów GKS Czarni Bytom.