BS Polonia Bytom Basketball o krok bliżej finału. Drugie zwycięstwo w półfinale
Koszykarze BS Polonia Bytom Basketball wygrali drugi mecz półfinałowy 2. ligi koszykówki. Niebiesko-czerwoni pokonali przed własną publicznością Legion Legionowo 79:69 i są coraz bliżej awansu do finału rozgrywek.
Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Bacika prowadzi już 2:0 w rywalizacji do trzech zwycięstw. Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę na wyjeździe.
Stawka jest ogromna, ponieważ awans do pierwszej ligi wywalczy tylko zwycięzca finału. Bytomianie są jednak w świetnej sytuacji i mogą zrobić kolejny ważny krok w stronę upragnionego celu.
zdjecia: UM Bytom